Merlyn
Arian
huvikool-intro.jpg
b_250_0_16777215_00_images_cache_e75dc8e61a5dd3c8746273a24d96da0e_w670_h600_sc.jpg
Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.

Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

 

Õues vilistab juba tuul ja ilmad on udused - hingedeaeg on käes! See on aeg, kus esivanemaid meenutada ja rahu soovida. Seekord on töötoa alateemaks Halloween! Kuigi Halloween pole meile väga tuttav püha, siis 31. oktoobri saabudes tähistame hingede aega just Halloweeniga, mis läbi aja on kasvatanud endale külge ka üsna lõbusa näo. Ega morn tasugi sel ajal olla ja mardi- ja kadripäeva ootuses võib kõrvitsa ellu kutsuda küll ning teha tutvust teistegi hingedeaja tegelastega. Ja neile hing ka sisse puhuda ;)

Kutsume teid laupäeval, 21. oktoobril kell 11:00-13:00 hingedeaja tervitust meisterdama. 

Kuna Animapesale on kohtade arv piiratud, palume end eelnevalt registreerida. Osalemiseks kirjuta oma soovist Evale - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna teada mitmekesi-kellega olete tulemas!

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot. 

Töötuba viib läbi Liis Kokk, kellega saate tutvuda siin (keri alla poole! :)).

 

Animapesa toimub laupäeviti kell 11.00-13.00 järgmistel kuupäevadel ja järgmiste teemadega:

23. september: Suvepuhkuselt tagasi!

21. oktoober: Halloween

11. november: Isadepäev

9. detsember: Jõulud

 

Jaga