Merlyn
Arian
Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.

Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.Animapesa: emakeelepäev

 

Üle oja mäele, läbi oru jõele. Tilluke talleke tatsas tasasel pinnal. Ämber läks ümber. Küll kõlab imekaunilt!

14. märtsil oli emakeelepäev. Õigupoolest just rohkem nagu eesti keele päev. 14. märtsil aga seepärast, üle kahesaja aasta tagasi sündis sel päeval Kristjan Jaak Peterson, kes arvas, et eesti keel kõlab nõnda kenasti, et ka selles keeles kõlbab kaunist luulet luua. Oma väidete kinnitamiseks pani ta kirja ka mitu värsirida, millest kuulsid ka teised, et tõesti Eestimaa keel võib laulu tuules taevani tõustes omale igavikku otsida. 

 

Kutsume teid laupäeval, 18.märtsil kell 11.00-13.00 Animepesasse koos lapsega toredasti aega veetma ja emakeelepäeval mõeldes animeeritud kaarti meisterdama.

Kuna Animapesale on kohtade arv piiratud, palume end eelnevalt registreerida. Osalemiseks kirjuta oma soovist Evale - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna teada mitmekesi-kellega olete tulemas!

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot. 

Töötuba viib läbi Liis Kokk, kellega saate tutvuda siin (keri alla poole! :)).

 

Animapesa toimub laupäeviti kell 11.00-13.00 järgmistel kuupäevadel ja järgmiste teemadega:

24. september: Tere sügis!

22. oktoober: Halloween

12. november: Isadepäev

17. detsember: Jõulud

14. jaanuar: Taliharjapäev

11. veebruar: Sõbrapäev

18. märts: Emakeele päev

15. aprill: Lihavõtted

13. mai: Emadepäev