Merlyn
Arian
b_250_0_16777215_00_images_cache_514f65531633f3a0825d0b9474e68831_w670_h600_sc.jpg
Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.

Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

 

Emad on marud! Kui ma mõtlen emade peale, tuleb mulle meelde ämblikuema pilt ühest lugemikust. Ämblikuema kõik kaheksa kätt oli tegemist täis - tegi süüa, pesi nõusid, pani riideid kuivama, paitas lapse peab jne. Inimemadel küll kaheksat kätt pole, aga tundub, et neil on kaheksa käe jõud. Kõige tähtsam aga, et kõigi oma toimetuste kõrvalt on nad alati meie jaoks olemas.

Selle pärast ei saa emasid unustada ja pole ka meie unustanud. Emadepäevale eelneval laupäeval, 13. mail on Animapesa pühendatud just emadepäevale ja emadele.

Niisii võta näiteks isa kaasa ja meisterdage koos emale üks vahva südant soojendav emadepäeva kaart! Või hoopis tule veeda see hommik emadepäeva nädalavahetuse puhul emaga ja tehke valmis mõni vahva multikas - lihtsalt teie endi jaoks. Või tehke hoopis koos kaart vanaemale! ;)

Kutsume teid laupäeval, 13. mail kell 11.00-13.00 Animepesasse koos lapsega toredasti aega veetma ja emadepäevale mõeldes animeeritud kaarti meisterdama.

Kuna Animapesale on kohtade arv piiratud, palume end eelnevalt registreerida. Osalemiseks kirjuta oma soovist Evale - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna teada mitmekesi-kellega olete tulemas!

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot. 

Töötuba viib läbi Liis Kokk, kellega saate tutvuda siin (keri alla poole! :)).

 

Animapesa toimub laupäeviti kell 11.00-13.00 järgmistel kuupäevadel ja järgmiste teemadega:

24. september: Tere sügis!

22. oktoober: Halloween

12. november: Isadepäev

17. detsember: Jõulud

14. jaanuar: Taliharjapäev

11. veebruar: Sõbrapäev

18. märts: Emakeele päev

15. aprill: Lihavõtted

13. mai: Emadepäev