Merlyn
Arian

Nukufilmi Lastestuudio jätkab läbi kooliaasta kestvate huvikooli kursustega. Ootame tagasi vanu sõpru ja põnevusega ka uusi nägusid meie ridadesse.

Tunniplaaniga saad tutvuda ja kursustele registreeruda siin!

 

Aga et uue näona oleks lihtsam otsustada, kas tahad meie ridadesse astuda, kutsume sind 11.-14. SEPTEMBRINI AVATUD TUNDIDE NÄDALALE meiega tutvuma.

Avatud tundide nädalal saad tulla järgi proovima, kas üldse tahaksid animatsiooniga tegeleda, tutvuda tulevaste kursusekaaslastega ja õpetajatega ning vaadata üle, kus kõik see multikate tegemine aset leiab. 
Avatud tundide nädalal saab osa võtta meie selle kooliaasta esimestest tundidest. Kui peale seda tahaks ka järgmistesse tundidesse tulla, saab end kursusele kirja panna. Kui tundub, et animatsioon pole võib-olla ikkagi minu jaoks, siis meil on ikkagi hea meel, et sa animatsiooni ekraani tagust külge nägid. Kursusest loobumisel ei pea ka piletiraha maksma - tundi saab proovida tasuta.


Hea oleks, kui tuleksid proovima selle kursuse tundi, millega sa ka liituda sooviksid. Seepärast palun tutvu enne õppetöö, kursuste ja tunniplaaniga siin!

Avatud tundidesse palume eelnevalt registreeruda siin!

Kui kursuse valimisega tekib raskusi, siis võtke ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 53037660 ja aitame otsustada.

Joonase 15

Gifi autor Joonas Sirts, gifikonkursilt "Viisteist/viis teist".