Merlyn
Arian
IMG_0659.jpg

 

MTÜ Nukufilmi Lastestuudio kuulutab välja konkursi juhataja-administraatori ametikoha täitmiseks.

Otsime oma loomingulisse meeskonda särasilmselt, korrektset, initsiatiivikat ja kohusetundlikku inimest, kes võtaks üle juhataja-administraatori kohustused praeguse töötaja lapsehoolduspuhkuse ajaks.

Nukufilmi Lastestuudio on juba 15 aastat tegutsenud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on animatsiooni alase huviharidusega tegelemiseks võimaluste loomine ja arendamine ning animatsiooni kui audiovisuaalse kirjaoskuse kättesaadavamaks tegemine Eestis. Stuudio põhitegevuseks on huvikooli pidamine ning erinevate animatsioonitöötubade korraldamine.

Otsime oma meeskonda inimest, kes juhiks stuudio õppetöö korraldust, huvikooli ja teiste teenuste arendamist ning müüki, suhtleks meeskonna, koostööpartnerite ja klientidega, haldaks stuudio kodulehte ja sotsiaalmeediat, hoiaks korras dokumentatsiooni, algataks ja viiks läbi uusi projekte, koostaks eelarveid ja tegevuskavu ning jälgiks nende täitmist, koostaks aruandlust MTÜ juhatusele jms.

Ootame Sind kandideerima, kui:
tahad anda panuse animatsiooni hariduse arendamisse Eestis;
oled asjaajamises täpne ja korrektne;
oled suurepärane ajaplaneerija ja tõhus nii iseseisvalt kui meeskonnas;
valdad hästi eesti keelt (kasuks tuleb ka vene ja inglise keele oskus);
oled väga hea suhtleja, ettevõtlik, algatusvõimeline ja koostöövalmis;
valdad projektidega seotud paberimajandust;
tunned kaasaegse kontoritarkvara hingeelu.

Kasuks tuleb varasem projektide juhtimise ja pedagoogikavaldkonnas töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd sõbralikus ja loomingulises kollektiivis, võimalust anda panus lastele ja noortele huvitegevuse võimaluste loomisel, töötada Eestis veel üsna unikaalses valdkonnas nagu animatsioonialane huviharidus. Samuti pakume võimalust õppida, proovida ja katsetada, sest sinu uued ideed stuudio töö parendamiseks on igati oodatud.

Tööle asumise aeg jaanuar 2018.

Kandideerimiseks palun saata CV ja motivatsioonikiri 30. novembriks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Rohkem infot:
Eva Valdna
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 53037660

Jaga