Merlyn
Arian
meeskond-tmp.jpg
b_250_0_16777215_00_images_cache_0ef47f6b1824fb3d5f36b13b028605f8_w670_h600_sc.jpg
Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.

Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

 

Käes on jõuluaeg ja teadagi ju, et sellega käivad kaasas päkapikud ja jõulupuud, verivorstid ja hapukapsas, pohlamoos ja piparkook, mandariinid ja lumepallid. Jõuluaeg on aga ka rahu-, heade tegude ja heade soovide aeg. Häid soove saab hästi soovida sõpradele jõulukaarte saates. Eriti soojaks teeb südame, kui kaart on ise tehtud. Aga kus võib alles maru üllatus olla, kui kaardile on elu ka sisse puhutud! :)

Jõulud on maagiline aeg ja animatsioonis on lihtne maagia kinni püüda. Tule meisterda valmis päkapikud ja inglid ning pane nad ekraanil elama. Või hoopis vahva kuusepuu või jõulukuu. Sinu kujutlus on piiriks :)

Kutsumegi teid laupäeval, 9. detsembril kell 11.00-13.00 Animepesasse koos lapsega toredasti aega veetma ja oma kallitele vahvat animeeritud jõulukaarti meisterdama!

Kuna Animapesale on kohtade arv piiratud, palume end eelnevalt registreerida. Osalemiseks kirjuta oma soovist Evale - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna teada mitmekesi-kellega olete tulemas!

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot. 

Töötuba viib läbi Liis Kokk, kellega saate tutvuda siin (keri alla poole! :)).

 

Animapesa toimub laupäeviti kell 11.00-13.00 järgmistel kuupäevadel ja järgmiste teemadega:

6. jaanuar: kolme kuninga päev

17. veebruar: Eesti Vabariik 100

17. märts: emakeelepäev

21. aprill: maa päev

12. mai: emadepäev

 

Jaga