Merlyn
Arian
teenused-tootoad.jpg
b_250_0_16777215_00_images_cache_a39e708fffb6572bba479cdfa195be3f_w670_h600_sc.jpg
 
12. mail teeme Animapesas ettevalmistusi emadepäevaks. Teeme koos lastega animeeritud tervituse emale või vanaemale.

Läbi animatsiooni saab kujutada kõikvõimalikke lugusid ja mõtteid - tulge laske oma fantaasia lendu meie animatsiooni töötoas ning tulge tutvuma animatsiooni võlumaailmaga ja meisterdama animeeritud klippe.

 

Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.

Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

Kutsumegi teid laupäeval, 12. mail kell 11.00-13.00 Animapesasse koos lapsega toredasti aega veetma ja oma kallitele vahvat animeeritud tervitust meisterdama!


Kuna Animapesale on kohtade arv piiratud, palume end eelnevalt registreerida. Osalemiseks kirjuta oma soovist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna teada mitmekesi-kellega olete tulemas!

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot.

(Hinna sees ka väike kehakinnitus, et tegutsemisenergiat jätkuks)

 

Töötuba viib läbi Liis Kokk, kellega saate tutvuda siin (keri alla poole! :))

 

Jaga