Merlyn
Arian
IMG_0676.jpg
b_250_0_16777215_00_images_cache_a444a7522e1e59b1ca8c2f67d972dbc2_w670_h600_sc.jpg
Animapesa on koht, kuhu pugeda koos lapsega vahvalt aega veetma ja piltidele hinge sisse meisterdama.

Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanemaga (ema-isa, õe-venna, vanaema-vanaisaga) animeeritud postkaarte valmistama. Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

 

Isad on vahvad. Nad on nii osavad, et parandavad kõik jalgrattad, mudelautod ja nukud täitsa oma kätega ära. Lisaks oskavad maru hästi mängida ja mürada. Olen kuulnud, et mõni isa teeb maailma parimaid pannkooke. Ja isa kõrval on alati väga julge olla. Kindlasti on sinu isa milleski veel jube osav ja hea, niisiis ütle talle seda :) 

Isadepäev ongi selleks, et isadele meelde tuletada kui olulised ja armsad nad meile on. Ja peale selle on isadepäeval hea koos isaga ka midagi ette võtta.

Kutsume teid isadepäeval, pühapäeval, 12. novembril kell 11.00-13.00 Animepesasse koos isaga multikat meisterdama või hoopis isale üllatuseks liikuvat isadepäeva kaarti meisterdama. 

Kuna Animapesale on kohtade arv piiratud, palume end eelnevalt registreerida. Osalemiseks kirjuta oma soovist Evale - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna teada mitmekesi-kellega olete tulemas!

Töötoa tasu kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot. 

Töötuba viib läbi Liis Kokk, kellega saate tutvuda siin (keri alla poole! :)).

 

Animapesa toimub laupäeviti kell 11.00-13.00 järgmistel kuupäevadel ja järgmiste teemadega:

23. september: Suvepuhkuselt tagasi!

21. oktoober: Halloween

11. november: Isadepäev

9. detsember: Jõulud

 

Jaga