Merlyn
Arian
2013_sygisvaheaeg.jpg
 

Kevadisel koolivaheajal on võimalus taas animatsiooni õppida meie lühikursustel!

VEEBRUARI KEVADKOOL JÄÄB ÄRA :(

Kevadkooli kursused toimuvad loodetavasti aprilli vaheajal 19. - 21. aprill

 

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid ja läbi selle arendada loovust ning omandada uusi oskusi ja teadmisi. Animatsioon ühendab endas mitut erinevat kunsti valdkonda. Kursustel osaleja ei pea olema "super" joonistaja, fantaseerija või tehnika tundja - meie leiame igaühele sobivad loo jutustamise vahendid ning aitame ka oma loo juurde jõudmiseni.

   

Kursused toimuvad 4 tööpäeval ja kestavad 2 tundi (koos väikese snäkipausiga). 24. veebruar kursuseid ei toimu!

Kokku on kursuse kestvuseks 8 tundi.

Iga osaleja saab kursuse lõpus kaasa enda tehtud animatsoonid.

 

Animatsioonikursus alates 7-aastastele: MÄNGUASJADE SALAJANE ELU

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
19.-21. aprill, kell 9:00-11:00


Sel kursusel teeme animatsioone oma lemmik mänguasjadega, olgu selleks nukk, lego, karvane kaisukas või midagi muud. Mõtleme stsenaariumi mille järgi animeerime tegelasi ning paneme nad oma filmis liikuma ja rääkima. Ümarnuku tehnika puhul on oluline, et mänguasi ilma abita ise püsti seisaks, kui kaisukas aga sõna ei kuula, siis saame teda 2D lamenuku tehnikas ikkagi animeerida.

Kevadkoolis õpime loovate tehnikate abil animatsioonide tegemist ideest esilinastuseni. Proovime kunstniku, animaatori ja operaatori rolle. Õpime lava kujundama, kaameraga pildistama ja filmi töötlema. Arendame loovust individuaalselt ja meeskonnas.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 10 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

"MINA ja MAAILM" inimese animeerimine, animatsioonikursus alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
19.-21. aprill, kell 11:30-13:30

Sel kurusel keskendume iseenda (inimese) animeerimisele erinevatel viisidel. Proovime Photoshopis portree ja figuuri animeerimist (liquify, puppet warp tool). Teeme joonisfilmis rotoskoobi tehnikat, kus video järgi joonistatud tegelane kaaderhaaval animatsiooniks muutub. Lõpetuseks animeerime ennast piksillatsiooni võtetega, kus fotoseeria abil saab luua lahedaid liikumisi ja videovõtteid. Osalised saavad ise proovida kõiki filmi loomise etappe koos monteerimise ja helindamisega.


Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnika kasutamist, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 10 õpilast (1 juhendaja).

Kursusele registreerumine siin

 

NUKUFILM PLASTILIINIGA, animatsioonikursus alates 9-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
19.-21. aprill, kell 14:00-16:00

Kursus on ideealne neile, kes armastavad voolida ja meisterdada, sest just siin kursusel saab enda tehtud kujud elama panna. Plastiliin on paljude proffide animaatorite lemmik materjal, mida saab kaamera ees muuta ja muundada kelleks iganes. Proovime nii ruumilist kui lamenukutehnikat. Mõtleme loo, meisterdame nukud, animeerime liikumise, monteerime ja helindame ning animatsioon ongi valmis.

Kursusele ootame alates 9-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist, joonisfilmi tegijate külastust ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 10 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

Video ja green screen'i kombineerimine arvutianimatsiooniga, animatsioonikursus alates 10-aastastele

19.-21. aprill, kell 16:30-18:30

Vaatame, kus ja kuidas rohelist ekraani ehk green screen'i kasutatakse. Teeme ise humoorika telesaate, kombineerime rohelise ekraaniga lamenukk-animatsiooni, proovime enda loodud 3D maailmas ringi liikuda (Magica voxel). Osalised proovivad ise filmi kunstniku, animaatori ja operaatori rolle ning õpivad kaameraga pildistama ja oma filmi arvutis  töötlema.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisladab kõiki materjale, tehnika kasutamist, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 10 osalejat.

Kursusele registreerumine siin

 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)


Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

Kursusele registreerides nõustute meie üldiste koolitustingimustega - LOE SIIT!

Jaga