Merlyn
Arian
tootoad_thumb.jpg

 

Kevad on eriti mõnusaks läinud, sest valgenevatele päevadele ja energiat andvale päikesele annavad topelt energiat ka topelt kevadvaheajad. Ja see tähendab, et sel kevadel toimub ka kaks Nukufilmi Lastestuudio kevadkoolinädalat. Esimene oli juba 26.02-1.03.

Teine Kevadkool toimub 23.-26.04. Kavast leiab kursuseid igas vanuses õpilasele: 7-10-aastaseid ootame tutvuma klassikalisemate animatsioonitehnikatega, alates 10-aastastel lastel on jälle võimalus osaleda Pivot Animatori ja teiste vabavaraliste animatsiooniprogrammide kursusel ning 12-aastastel noortele teeme taas arvutimängu ja 3D animatsiooni kursuse.


Sissejuhatus animatsiooni - naljakuu ERI: hea huumor läbi erinevate animatsioonitehnikate, 7-10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23.-26.04 kell 09:00-11:00


Väiksematele lastele mõeldud sissejuhatav animatsioonikursus. Seoses aprilli kui naljakuuga oleme seekord veelgi lõbusamad ja proovime erinevaid animatsioonitehnikaid, et teha nalja: sketše, karikatuure, anekdoote pildis. Läbi lõbusa naeru on kõige parem teha tutvust animatsiooni maailmaga!

Kursus annab laiema ülevaate animatsioonist tutvustades erinevaid joonisfilmi ja nukufilmi tehnikaid ja astudes samm-sammult läbi animafilmi tegemise etapid. Kursuse raames tutvume loo jutustamise tehnikatega ning karakterite loomisega, meisterdame oma loo tegelased ja tegevuspaigad, mille filmime kaaderhaaval üles ehk õpime animeerima silmas pidades kasutatavat animatsioonitehnikat.

Igas tehnikas valmib väike animafilmikatsetus, mille saab lisada oma portfooliosse.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 55 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast. 

Kursusele registreerimiseks täida ankeet siin!*


Kriipsujuku animatsioon: multikad Pivot Animatoriga, 10-12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23.-26.04 kell 11:30-13:30

Kuna ka animatsioonide tegemine liigub aina rohkem arvutisse, siis ei saa ka meie maha jääda. Alustame aga lihtsamast ja õpime selgeks põhitõed vabavara programmiga Pivot Animator, et tulevikus saaks käsile võtta keerulisemad programmid ja tehnikad.

Kursusel teeme sissejuhatuse programmiga Pivot Animator animeerimisse. Kuna tegemist on vabavaralise programmiga, saavad huvilised peale kursust kätt edasi harjutada ka kodus. Pivot Animatoris saab luua nn kriipsujukutegelastega animatsioone, kuhu saab lisada ka huvitavaid taustu ja kasutada erinevaid elemente Paintiga. Kursusel osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus animatsioonis, sest lihtsate kriipsujuku-tegelastega on hea õppida ka animatsiooni põhitõdesid – näiteks kuidas panna inimese kuju animatsioonis loomulikult liikuma. Kui aega veidi üle jääb proovime ka internetis pikslitega animeerimist programmiga Piskel.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 12 õpilast. 

Kursusele registreerimiseks täida ankeet siin!*


Arvutimängu ja 3D animatsiooni kursus, alates 12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23.-26.04 kell 14:00-16:00

Kursusel proovime ise teha mõnda lihtsamat arvutimängu internetis olevate programmide ja vabavaraga Blender. Ilusa graafika ja tõetruude maailmade loomist me siin käsile ei võta, aga õpime tundma arvutimängude põhimõtteid, kuidas neid kasutada ja teeme valmis mitu erinevat mängu. Õpime programmeerima ja modelleerima lihtsamaid arvutimängu tegelasi ja ideid.

Eelnev kogemus arvutimängude loomisel, 3D animatsioonis pole vajalik. Pigem annab kursus sissejuhatuse nendesse teemadesse ja kätte esimesed oskused, mille pealt omapäi edasi seda maailma avastada.

Kursusele ootame 12-15-aastaseid noori. Kursuse tasu 65 eurot, oma arvutiga osaledes 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.


Kursusele registreerimiseks täida ankeet siin!*

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

Jaga