Merlyn
Arian
b_250_0_16777215_00_images_cache_196bad5382265b40d568d8315aac1cab_w670_h600_sc.jpg
 

 

Teisel kevadisel koolivaheajal on taas hea võimalus animatsiooni lühikursustel vahvalt aega veeta, leida uusi sõpru ja selle kõige kõrval õppida midagi uut!

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid.

Kevadkool II kursused toimuvad  22. - 25. aprill 2019

 

REGISTREERIMINE SULETUD - KÕIK KOHAD TÄIS

SUVEKOOLI info ja registreerimine mai alguses!

   

Kursused toimuvad seekord 4 järjestikusel tööpäeval ja kestavad 2 tundi (koos väikese sirutuspausiga).

Kokku on kursuse kestvuseks 8 tundi.

Iga osaleja saab kursuse lõpus kaasa enda tehtud animatsoonid või arvutimängukatsetused.

 

Multika tegemise kursus alates 7-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
22.-25. aprillil, kell 9:00-11:00

Multika tegemise kursus on mõeldud kõige noorematele animahuvilistele. Nelja kuruse päeva jooksul proovime erinevaid multika tegemise viise. Teeme tutvust lihtsamate vabavara programmidega, joonistame, meisterdame, pildistame ja anname oma tegelstele ise hääle. Igal kursusel osalejal valmib mitu erinevat animatsioonikatsetust, mida kursuse viimasel päeval kõik koos esilinastusel vaatame.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

Joonisfilmi ja digi-joonisfilmi kursus alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
22. - 25. aprillil, kell 11:30-13:30

 

Joonisfilmi kursusele ootame alates 10-aastaseid animatsioonihuvilisi. Kursusel käime läbi joonisfilmi põhitõed, proovime erinevaid joonisfilmi võimalusi ja saame tuttavaks terminitega “kaadrid” ja “kihid”. Traditsioonilisele pliiatsiga paberile joonistamisele lisaks kasutame ka graafikalauda ja erinevaid vabavaralisi arvutiprogramme. Kursuse lõpuks valmib igal osalejal mitu lühikest joonisfilmi klippi.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist, joonisfilmi tegijate külastust ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

3D animatsiooni ja arvutimängude kursus noortele huvilistele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
22. - 25. aprillil, kell 14:00-16:00

Sel kursusel vaatame, kuidas arvuti ja telekamänge on mängitud ja milliseid oskuseid on vaja, et ise kunagi arvutimängu luua - käime arvutimängumuuseumis LVLup. Mõtleme välja ning joonistame 2d ja 3d tegelaskujusid, mida modelleerime ja animeerime ka arvutis Blender programmiga. Nuputame, millised lugusid või teemasid võiks mängude puhul kasutada. Uurime, kuidas arvutile anda käskulsi, ehk tutvume programmeerimise ja koodi kirjutamise lihtsamate võtetega. Lõpetuseks proovime üksteise loodud mängumootoreid testida ja mängida.


Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 62 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist, LVLup muuseumipiletit ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 11 õpilast 1 juhendajaga.

Kursusele registreerumine siin

 

 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)


Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

Kursusele registreerides nõustute meie üldiste koolitustingimustega - LOE SIIT!