Merlyn
Arian
IMG_0676.jpg
b_250_0_16777215_00_images_cache_3fa98fe6a4998d061b02169eec10d189_w670_h600_sc.png

Sügisesel koolivaheajal on lastel ja noortel taas hea võimalus meie animatsiooni lühikursustel vahvalt aega veeta, leida uusi sõpru ja selle kõige kõrval õppida midagi uut!

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid.

Sügiskooli kursused toimuvad 19. - 22. oktoober 2020

   

Kursused toimuvad 4 järjestikusel tööpäeval ja kestavad 2 tundi (koos väikese sirutuspausiga).

Kokku on kursuse kestvuseks 8 tundi.

Iga osaleja saab kursuse lõpus kaasa enda tehtud animatsoonid või 3D katsetused.

 

Animatsioonikursus, alates 7-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
19 - 22. oktoobril, kell 10:00-12:00


Väiksematele lastele mõeldud sissejuhatav animatsioonikursus, kus trikitame erinevaid animatsioonitehnikaid kasutades ja tundma õppides. Iga päeav võtame käsile erineva multikaliigi. Teeme joonisfimi, lamenukku, plastiliini animatsiooni ning poeme ise ka ekraani sisse ja proovime kuidas on nukk olla. Multikategu on loov ja mitmekülgne tegevus, kus meisterdame, pildistame, räägime lugusid, monteerime, helindame ja lõpuks selle kõik üle ka vaatame.


Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnika kasutust, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 12 õpilast 1 juhendajaga.

Kursusele registreerumine siin

 

Joonisfilmi ja digijoonisfilmi kursus alates 9-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
19. - 22. oktoobril, kell 12:30-14:30


Siia kursusele ootame kõiki joonistamishuvilisi, sest nüüd animeerime kaaderhaaval just oma joonistusi ja lemmiktegelasi. Katsetame klassiklist animeerimist valguslaual ja paberil, proovime digitaalset graafikalauda ja pliitasit ning kasutame ka telefoni äppi. Tutvume joonisfilmi võtete ja omapäradega. Joonisfilmi tehes kujundame taustad ja joonistame kaaderhaaval liikuva pildi ning monteerime need tervikuks. Igaüks saab luua oma pisikese loo ning selle elama panna. Kasutame erinevaid joonistus- ja monteerimisprogramme. Kursusel läbitakse kõik joonisfilmi tegemise etapid koos helindamise ja monteerimisega.

Kursusele ootame alates 9-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnika kasutust, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 12 õpilast 1 juhendajaga.

Kursusele registreerumine siin

 

3D animatsiooni kursus alates 12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
19. - 22. oktoobril, kell 15:00-17:00

Sellel kursusel katsetame 3D modelleerimist erinevate vabavaraliste programmidega (Blender, 3dc.io). Vaatame kuidas käib 3D maailmade loomine koos tegelastega. Blender programm on neist kõige enamate võimalustega - siin saab modelleerida tegelast ja keskkonda, neid liikuma panna või isegi arvutimänguks teha. Üheskoos katsetame lihtsamaid võimalusi ja võtteid. Kursusel jagame kasulikke nippe ning õpime selgeks "shortcut'id".

Kursusele ootame alates 12-aastaseid noori. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnika kasutust, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin 

 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)


Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

Kursusele registreerides nõustute meie üldiste koolitustingimustega - LOE SIIT!

Jaga