Merlyn
Arian
synnipaev.jpg

 

Sügisesed koolivaheaja animatsioonikursused tulevad taas!

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid.

Sügiskooli kursused toimuvad  23. - 26. oktoober 2018

 

Multika tegemise kursus alates 7-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23.-26. oktoober, kell 9:00-11:00

Väiksematele lastele mõeldud animatsioonikursus. Kas oled näinud maailma esimest multikat või mõelnud, kes selle filmiliigi üldse välja mõtles?  Vaatame üheskoos tagasi Eesti ja maailma multika-ajalukku ja teeme ise ka samas stiilis joonisfilmi ja nukufilmi katsetusi. Multikategu on loov ja mitmekülgne tegevus, kus meisterdame, pildistame, räägime lugusid, monteerime, helindame ja lõpuks selle kõik üle ka vaatame.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

Digi-joonisfilmi kurus alates 10-aastastele - kursus täis, talvevaheajal teeme uuesti!

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23. - 26.oktoober, kell 11:30-13:30

Seekord jätame paberi ja pliiatsi kõrvale ning kasutame hoopis digitaalset graafikalauda ja pliitasit. Tutvume digijoonisfilmi võtete ja omapäradega. Maalime arvutis tausad ja joonistame kaaderhaaval liikuva pildi ning monteerime need tervikuks. Igaüks saab luua oma pisikese loo ning selle elama panna. Kasutame erinevaid joonistus- ja monteerimisprogramme.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist, joonisfilmi tegijate külastust ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

 

"Ekraani ees ja sees" - green screen animatsiooni ja eriefektide kursus alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23. - 26.oktoober, kell 14:00-16:00

Mis on roheline ekraan ja kuidas seda kasutada? Rohelise ekraani kursusel teeme katsetusi, kuidas kombineerida videot, animatsiooni ja eriefekte. Teeme läbi erinevaid animatsioonitehnikaid ja õpime monteerimist ja videotöötlust.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

Blender programmi kursus alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
23. - 26. oktoober, kell 16:30-18:30

Õpime kasutama vabavara programmi Blender ja looma 3D maailmu koos tegelastega. Üks programm aga palju võimalusi - siin saab modelleerida tegelast ja keskkonda, neid liikuma panna või isegi arvutimänguks teha. Üheskoos katsetame lihtsamaid võimalusi ja võtteid. Eelnev kogemus arvutimängude loomisel, 3D animatsioonis pole vajalik. Pigem annab kursus sissejuhatuse nendesse teemadesse ja kätte esimesed oskused, mille pealt omapäi edasi seda maailma avastada.


Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 11 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

 

Kursusele registreerides nõustute meie üldiste koolitustingimustega!

Jaga