Merlyn
Arian
teenused-tootoad.jpg
 

Suvisel koolivaheajal on võimalus taas animatsiooni õppida meie lühikursustel!

Suvekooli kursused toimuvad 16. - 19. august

 

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid ja läbi selle arendada loovust ning omandada uusi oskusi ja teadmisi. Animatsioon ühendab endas mitut erinevat kunsti valdkonda. Kursustel osaleja ei pea olema "super" joonistaja, fantaseerija või tehnika tundja - meie leiame igaühele sobivad loo jutustamise vahendid ning aitame ka oma loo juurde jõudmiseni.

   

Kursused toimuvad 4 tööpäeval ja kestavad 2 tundi (koos väikese snäkipausiga).

Kokku on kursuse kestvuseks 8 tundi.

Iga osaleja saab kursuse lõpus kaasa enda tehtud animatsoonid.

Suvekoolis õpime loovate tehnikate abil animatsioonide tegemist ideest esilinastuseni. Proovime kunstniku, animaatori ja operaatori rolle. Õpime lava kujundama, kaameraga pildistama ja filmi töötlema. Arendame loovust individuaalselt ja meeskonnas.

 

 

Animatsioonikursus alates 7-aastastele: MÄNGUASJADE SALAJANE ELU

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
16.-19. august, kell 9:00-11:00


Sel kursusel teeme animatsioone oma lemmik mänguasjadega, olgu selleks nukk, lego, karvane kaisukas või midagi muud. Mõtleme stsenaariumi mille järgi animeerime tegelasi ning paneme nad oma filmis liikuma ja rääkima. Ümarnuku tehnika puhul on oluline, et mänguasi ilma abita ise püsti seisaks, kui kaisukas aga sõna ei kuula, siis saame teda 2D lamenuku tehnikas ikkagi animeerida.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

NUTIANIMATSIOON telefoni või tahvliga, animatsioonikursus alates 9-aastastele - KOHAD TÄIS

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
16.-19. august, kell 11:30-13:30


Kursus neile, kes istud pidevalt ninapidi telefonis - siin õpib midagi uut ja huvitavat tegema. Mobiiltelefon on küll väike, aga ta sisaldab endas tervet animatsiooni stuudiot: kaamera, valgustus, monteerimis programm, helindamine ja video jagamine. Seekord teeme joonisfilmi, nukufilmi ja muid animatsioone telefonis kasutades erinevaid äppe kasutades. PS: vanematele: muidugi joonistame, meisterdame ja liigutame ennast ka!

Kursusele ootame alates 9-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

PIKSEL ja KAADER HAAVAL, animatsioonikursus alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
16.-19. august, kell 14:00-16:00


Pikslikunst ja animatsioon on üks esimesi arvutgraafika ja digitaalseanimatsiooni tehnikaid, mis on ikka veel  pop ja lahe. Uurime, kuidas pikslite maailmas joonistamine, animeerimine ja kujundamine käib. Kasutame erinevaid 2D ja 3D piksli animeerimis ja kujundus programme. Proovime järgi teha vanakooli 8 bitiseid liikumisi aga ka lahedaid ruumilisi maailmu.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

VABAVARA ANIMATSIOON, animatsioonikursus alates 12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
16.-19. august, kell 16:30-18:30


Selleks, et alustada animeerimisega, pole alati tarvis kalleid programme. Sel kursusel katsetame igal päeval erinavat vababara ehk tasuta programmi, millega animafilmi teha. 1. Joonisfilm (Brush Ninja, Fire alpaca), 2. Lamenukk (Pivot animator), 3. Pikslianimatsioon (Piskeapp, Pixelart). 4. Nukufilm nutitelefoniga (Stop Motion Studio).

Kursusele ootame alates 12-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)


Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

Kursusele registreerides nõustute meie üldiste koolitustingimustega - LOE SIIT!

Jaga