Merlyn
Arian
meeskond-tmp.jpg

SISSEJUHATUS ANIMATSIOONI

 

Täiskasvanute sissejuhataval animatsioonikursusel tutvutakse erinevate animatsioonitehnikatega. Iga animatisoonitehnikaga käib kaasas ka filmivalmimisetappide läbimine: idee, materjalide teostus, animeerimine (ajastamine), monteerimine, helindamine ja failide eksportimine.


Osalejal valmib nn visandiplokk valmis animatsiooniklippidega ja katsetustega. Kursus on tööprotsessikeskne, kus eesmärgiks on praktiline läbikatsetamine. Eelnev kogemus filmi või animatsioonikogemus pole vajalik, kuna tegemist on eelkõige sissejuhatava ja ülevaatliku kursusega. Eelduseks on siiski baasteadmised arvuti- ja Interneti ning nutiseadmete kasutamisest; kasuks tuleb ka inglise keele oskus (kursusel kasutatakse inglisekeelseid keskkondi, otsitakse erinevaid uusi keskkondi ja katsetatakse neid).

Igapäevane töö toimub stuudio tehnika ja tarkvaraga. Kui kavas on töö vabavaraprogrammidega, võib õpilane tunnis kasutada oma arvutit.

Programmidest kasutamne pildistamiseks Canon Eos Utility, monteerimiseks Adobe Premiere Elements 11, fototöötluseks Photoshop Cs5. Lisaks mitmeid vabavaraprogramme digitaalseks joonistamiseks, animeerimiseks, 3D modelleerimiseks ning nutitelefone, tahvelarvuteid erinevate appide jaoks. Pildistame Canon peegelkaameratega ja monteerime Windows operatsioonisüsteemis Dell sülearvutitega.

Kursust viib läbi Nukufilmi Lastestuudio juhendaja Erik Alunurm (meie juhendajatega saab tutvuda siin).

 

Kursuse maht kokku 8 tundi. Kursuse hind 60 eurot.

 

Tunnid toimuvad neljapäeviti, kell 18:00-20:00 alates 27. septembrist (27.09, 4.10, 11.10 ja 18.10).

 

 

Jaanuaris alustab Blender kursus

Rohkem infot peatselt!

 

Kui huvilisel on soov teostada ainult oma konkreetset filmiprojekti, mitte tutvuda kursusel käsitletava teemaga, siis on võimalik osaleda projektitundides. Projektitund I toimub esmaspäeviti kell 18:30-19:30 ja projektitund II neljapäeviti kell 15:00-16:00. Ainult projektitunnis osaledes on kuutasu 28 eurot/kuu, võttes projektitundi lisatunnina oma kursusele on tasu 16 eurot/kuu.

Huvi korral võtke ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Koolitustel osalemise üldised tingimused

 

 

Jaga