Merlyn
Arian

17. august 2018, kell 16:00-20:00 Täiskasvanute koolitus: GIF’ide töötuba

 

Õpime tegema animeeritud GIF’e kasutades vabavaralisi programme ja internetikeskkondi.

Kursusel valmib 3-4 erinevas animastioonitehnikas klippi, mida saab kasutada sõnumi-tervitusena, toote esitlusena, või kelmika portreena.

 

Lisaks Internetti uputavatele kassivideotele ja liikuvatele piltidele on GIFi kunst digitaalse kunsti üks vorme, mis tõusis esile juba 1980ndate lõpus. Tänu arenevale tehnikale ja seadmetele on GIFi kunst muutunud aina
populaarsemaks ning levimas erinevates veebikeskkondades.

Kas oled mõelnud, kuidas midagi sarnast teha? Suvekursusel astume videost sammukese edasi animatsiooni kursil ja proovime kuidas GIFide tegemine käib. Muuhulgas katsetamine erinevaid animatsioonitehnikaid ning
eksperimenteerime ideede, materjalide ja tehnikaga. Seekord ei keskendu me narratiivile ja helile vaid tsüklilisele liikumise visuaalsele efektile.

 

Kursuse hind 40 eurot.

 

24. august 2018, kell 16:00-20:00 Täiskasvanute koolitus: animatsioon nutitelefoniga.

 

Õpime tegema lihtsamaid animatsioone kasutades nutitelefone ja tasuta äppe.

 

Tule avasta, mis on animatsioon ja proovi ise järgi teha. Seekord on kogu stuudio tehnikapagas Sinu taskus – nutitelefon, millega saab stesnaariumit kirjutada, pildistada ja animeerida, monteerida ja helindada
ning valminud teose internetti üles laadida.

Kursus sobib Sulle kui soovid midagi vahvat õppida. Niisama joonistamise või PowerPointi esitluse asemel võid oma ideid visualiseerida liikuva pildina.

Katsetame erinevaid animatsioonitehnikaid ja võtteid: joonisfilmi, nukufilmi, digitaalanimatsiooni, hologrammi ja green screeni võimalusi. Sissejuhatus animatehnikatesse ja filmivalmimise etapidesse. Erinevate kunstiliikide ja -väljendusvahendite põimumine filmikunstis.

Kursuse lõpuks valmib osalejatel 2-3 eritehnikas ja meetodil animatsioonikatsetust.

 

Kursuse hind 40 eurot.

 

 

Kursustele saab registreerida SIIN

 

! Lisaks saab osaleda meie 5,5 tunnisel õpetajate koolitusel 17. augustil või 24. augustil kell 9:00 - 15:00.

Rohkem infot siin: https://www.nukufilmilastestuudio.ee/teenused/opetajate-koolitus

 

Lisaküsimuste korral kirjutage: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

või helistage 5303 7660