Merlyn
Arian
huvikool-ajalugu.jpg
b_250_0_16777215_00_images_cache_13c16bdc29ed03e532e05f71c409054b_w670_h600_sc.jpg

 

Talvisel koolivaheajal on võimalus taas animatsiooni õppida meie lühikursustel!

Talvekooli kursused toimuvad  2. - 3. jaanuar 2020

 

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid.

   

 

Kursused toimuvad seekord 2 järjestikusel tööpäeval ja kestavad 2 tundi (koos väikese snäkipausiga).

Kokku on kursuse kestvuseks 4 tundi.

Iga osaleja saab kursuse lõpus kaasa enda tehtud animatsoonid.

 

Multika tegemise kursus alates 7-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
2.-3. jaanuar, kell 9:00-11:00

Väiksematele lastele mõeldud animatsioonikursus, kus teeme oma multika oma lemmikust talvisest muinasjutust või kõige toredamast talvisest ja väga lumisest tegevusest. Nende multikate tegevuspaigaks on valge, pehme lumi ja sellest meie klassiruumis puudust ei tule. Multika tegemise jaoks on meie lumi siiski kuiv ja soe. Multikategu on loov ja mitmekülgne tegevus, kus meisterdame, pildistame, räägime lugusid, monteerime, helindame ja lõpuks selle kõik vatame üle ka.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 35 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

Joonis- ja digi-joonisfilmi kursus alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
2. - 3.jaanuar, kell 11:30-13:30

Kursus kõigile neile, kellele meeldib joonistada ja kes tahavad teha joonisfilmi. Proovime nii paberi ja pliiatsiga kui ka digitaalse graafikalauaga ja arvutis oma loo tegelased liikuma panna. Tutvume joonisfilmi ning digijoonisfilmi võtete ja omapäradega. Mõtleme välja loo ning joonistame tegelased ja maailma, kus nad seiklevad. Kasutame erinevaid joonistus- ja monteerimisprogramme.

Kursusele ootame alates 10-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 35 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist, joonisfilmi tegijate külastust ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Kursusele registreerumine siin

 

Green screen animatsioonikursus alates 12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
2. - 3. jaanuar, kell 14:00-16:00

Sellel kursusel saab teada, mis on roheline ekraan ja kuidas seda kasutada koos oma animeeritud tegelastega ning proovime nii iseenda kui ka oma tegelastega teha filmitrikke. Rohelise ekraani kursusel teeme katsetusi, kuidas kombineerida videot, animatsiooni ja eriefekte. Katsetame erinevaid animatsioonitehnikaid ja vaatame, kuidas käib monteerimine, helindamine ja videotöötlus. Igal kurusel osalejal valmib mitu erinevat animatsioonikatsetust.


Kursusele ootame alates 12-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 35 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnika kasutamist, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 12 õpilast (1 juhendaja).

Kursusele registreerumine siin

 

3D animatsiooni kursus Blender programmiga alates 12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154

2.-3. jaanuaril, kell 16:30-18:30

Õpime kasutama vabavaralist programmi Blender ja looma 3D maailmu koos tegelastega. Üks programm, aga palju võimalusi - sellega saab modelleerida tegelast ja keskkonda, neid liikuma panna või isegi arvutimänguks teha. Üheskoos katsetame selle programmi lihtsamaid võimalusi ja võtteid. Kursusel jagame kasulikke niüüe ning õpime selgeks "shortcut'id".

Kursusele ootame alates-12-aastaseid noori. Kursuse tasu on 35 eurot. Hind sisladab kõiki materjale, tehnika kasutamist, juhendamist ja väikest snäkki.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 osalejat.

Kursusele registreerumine siin

 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)


Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

 

Kursusele registreerides nõustute meie üldiste koolitustingimustega - LOE SIIT!

 

Jaga