Merlyn
Arian
tootoad.jpg

SONDRA LAMPMANN 

Sondra juhendab huvikooli kursuseid Tallinnas ja viib läbi ringe Keilas, Sauel ja Kiilil. Lisaks toob ta sünnipäevalistel naeru suule ja lahutab meelt animatöötubega. Temaga koos on alati kindel olla ja oma loovusel lennata lasta.

Sondragif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondra; Olen kõikvõimaliku kunsti ja nokitsemise vastu huvi tundnud juba lapsest saati ning kunstikoolides ja ringides käimine oli elu loomulik osa. Sujuvalt on huvihariduse tee jätkunud tänaseni ning justkui olengi õppimise ja õpetamise protsessi sees kasvanud. Tallinna Ülikoolis õppisin kunstiõpetajaks ning hiljem lisaks Eesti Kunstiakadeemias animatsiooni.

Nukufilmi Lastestuudios olen juba 12 aastat neid kahte eriala praktiseerinud nii suurte kui väikeste huvilistega. Lisaks väga erinevatele kunstilistele ja tehnilistele võimalustele, meeldib mullen animatiooni juures illusioon, et saab nii kaua, kui tahad, ise lapseks jääda.

Et aga laua taga nokitsedes küür selga ei kasvaks ja silmad ekraani vaatamisest krilli ei läheks, meeldib mulle vabal ajal värskes õhus liikuda. Sobib nii kahel jalal, rullidel kui ratastel, viimasel ajal sootuks sadulas ja hobusega. Vahest piisab lihtsalt suksu patsutamisest, et tuju jälle hea saaks.

 

ERIK ALUNURM

Erik juhendab huvikooli kursuseid peamiselt noortele ja täiskasvanutele Tallinnas ja viib läbi ringe Keilas, Sauel ja Kiilil. Lisaks rõõmustab ta sünnipäevalisi ja toreidaid inimesi töötubadega ka veidi kaugemal kui meie stuudio ruumid. Oma muretu olekuga loob Erik muretu õhkkonna, kus siiski käib aeg-ajalt väike särin läbi, mis ei luba sul niisama toolile nõjatuda ja teistsuguse lähenemiseta tundi mööda saata.

Erikugif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erik: Tere, mina olen Erik ja mulle meeldivad hobid ja inimesed kes nendega tegelevad. Ja mulle meeldib et minu töö on minu ja teiste hobi, siis ei tundu see endale ka tööna. Animatsiooni juures meeldib mulle, et saab olla nii kosmonaut kui rockstaar.


Kunagi ülikooli minnes ei osanud kohe õiget eriala valida, sest natuke huvitas kõik: kunst, muusika, tehnika, erinevad lood jne. Alguses õppisin Eesti Kunstiakadeemias lavakujundust ning hiljem lõpetasin hoopis animatsiooni eriala.
Nukufilmi Lastestuudios õpetan just seepärast, et siin säilib
võimalus ise koguaeg juurde õppida. Vabal ajal istun igas mõttes sadulas.

EGLE EHTJEN

Egle juhendab laste kursuseid Tallinnas ning võib panna ka sinu sõbrad sinu sünnipäeval ekraani peale uskumatutesse olukordadesse. Eglele meeldib kui vahel on midagi nii natuke nihkes, et täpselt aru ei saa, mis see on, aga see muudab asja põnevamaks ja jääb sulle mõttesse. Temaga koos igav ei hakka ja endalgi tulevad krutskid sisse.

Egle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egle: Tere! Mina olen Egle ja Nukufilmi Lastestuudios olen askeldanud aasta.
Joonistamine on olnud mu lemmiktegevus terve elu ja seega läksin ülikooli Eesti Kunstiakadeemiasse animatsiooni õppima. Praegu nokitsen oma lõputöö kallal ja pärast seda tahaks teha mõne õudusfilmi.
Minu jaoks on animatsioonis tore, et kõik ei pea olema realistlik ja loogiline. Võib luua täiesti oma maailma ja anda elu tegelastele, keda tänaval muidu ei kohtaks.
Kui selg laua taga joonistamisest ja meisterdamisest kangeks hakkab jääma, sõidan rattaga ringi ja avastan põnevaid paiku. 

LIIS KOKK

Liis viib läbi igakuist väikestele lastele ja lapsevanematele mõeldud armsat Animapesa töötuba. Lastega meisterdama! Lisaks teeb ta ka maruvahvaid sünnipäevi ja lõbusaid animatöötubasid. Tema siiras olek, abivalmidus ja lõbusus ei lase igavusel ligi tullagi.

Liisb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liis: Olen õppinud Tallinna Ülikoolis kultuuriteooriat ja hetkel õpin Eesti Kunstiakadeemias animatsiooni. Esimesed katsetused animatsiooni vallas sai tehtud juba enam kui kümme aastat tagasi Soomes, kus ma elasin neli aastat. Õpetajarollis olen alles esimest aastat.
Animatsiooni puhul meeldib mulle kõige enam see, et animatsioon annab võimaluse luua uusi maailmu, kus kõik on võimalik.
Vabal ajal joonistan, käin jooksmas ja ujumas.

 

AVE TAAVET

Ave teab kuidas ühte toredat sünnipäeva pidu korraldada ja näiteks töökaalsaste seas jääd sulatada. Relvaks on tal lai naeratus ja nakatav energia.

 

KREETA KÄERI

Kreeta võtab pinged maha ja loob muheda õhustiku meie meeltlahutavates ja kokkusulatavates animatöötubades - sünnipäeval, firmapeol või meeskonnaüritusel. Kui sa arvad, et oled nalja ja naeru jaoks liiga vana, siis Kreeta võib su meelt muuta.

 

PAULINE HEIDMETS

Paulinet võid samuti kohata enda sünnipäeval sulle õpetamas, kuidas pildile hinge sisse puhuda või iseennast maagilisse kasti ära kaotada. Mahe ja muhe, väikese naeratusega suunurgas.

Jaga