Merlyn
Arian
opetajate-koolitus.jpg
Tallina Vanalinna Päevi väisates astuge läbi ka lastealalt, sest Nukufilmi Lastestuudio ei puudu sealt ka sel aastal. Seekord asub lasteala Hirvepargis ja meie paneme jälle püsti Animatelgi, kuhu saab igaüks millal tahab, sisse astuda ja teha ise üks multikas valmis. Ja kui pole varem multikat teinud, siis nüüd ongi viimane aeg! 

Sel aastal on Vanalinna päevade teemaks "Muutuv linn" ja ka meie võtame sellest inspiratsiooni. Animatsioon ühendab endas tänapäeva tehnoloogia ja kunsti ning lisades sellele oma fantaasia, saabki Animatelgis võtta ette retke ammusesse Tallinna ja tulla sealt tagasi tänasesse. Animatelgis saad katsetada erinevate võimalustega mida animatsioon pakub, sealhulgas tuua ekraanile ka võimatuid olukordi. Niisiis tule vaata, kuhu su fantaasia sind viib - kas muudad ümber mõne Tallinna tänava, räägid lugusid nendelt tänavatelt või hoopis sootuks midagi muud.


Muidugi saab igaüks valmis teha ka oma multifilmi. Kõik Animatelgis valminud filmid osalevad võistluses - rahvas saab välja valida oma lemmikud Tallinna Vanalinna Päevade Facebooki lehel.

Lisaks võiduga kaasnevale aule ja kuulsusele saavad võitjad premeeritud ka pääsega vabalt valitud Nukufilmi Lastestuudio suvekooli kursusele!

Endale meeldivama kursuse saab välja vaadata juba siit!
Ja Facebookis meelde jätta siin!

Animatelk seisab püsti ja kutsub külalisi tasuta osalema Tallinna Kesklinna Valitsuse toel.

Hirvepargis,
reedel, 3. juunil kell 15.00-19.00
laupäeval, 4. juunil kell 12.00-19.00,
pühapäeval, 5. juunil kell 12.00-17.00.

Mida kõike veel lastealal Hirvepargis teha saab, näeb siit!

Animatelk Vanalinna Päevadel

 
Jaga