Merlyn
Arian
teenused.jpg

 

Selle kooliaasta esimene vaheaeg on juba varsti käes! Aega maha võtta on ju mõnus, aga vaata, et vaheaeg ainult pikalt põõnamise alla ei läheks. Värvilistes lehtedes on tore sahistada, aga pikapeale teeb vinge tuul nina vesiseks ja tahaks veidiks tuppa sooja ja mängima tulla. Kutsumegi lapsi enda juurde veidi teistmoodi mängu mängima - nimelt piltidele elu sisse puhuma ja filmitrikkidega trikitama.

24.-27. oktoobrini toimub meil sügiskool, kus saab tutvust teha animatsiooniga ning videotrikkide ja rohelise ekraani võimalustega. Siin saab mitte ainult piiluda teleka ekraanil jooksvate multikate tagusesse maailma, vaid ise sellesse astuda. Teeme valmis esimesed päris enda tehtud multifilmid ja paneme end asukohtadesse, kuhu kunagi ei satuks.Sügiskool

 

AEG MAHA: SISSEJUHATUS ANIMATSIOONI

Nukufilmi Lastestuudio sissejuhatav lühikursus “Aeg maha” kutsub lapsi veetma vaheaega mängides võimalustega, mida pakub animatsioon. Kursusel tutvume kõigi levinumate aniamtehnikatega, näiteks saame teada, mis on piksillatsioon ja kuidas see käib, teeme lamenukke ja paneme nad elama, joonistame joonisfilmi, proovime filmitrikke ja päris kõike ette ei räägi ära ka. Igal juhul võtame aja maha, naudime mängu ja lubame endal fantaasiamaailas ringi möllata. Sest mida paremat puhkusel teha!

Kursus annab ülevaatliku sissejuhatuse animatsiooni just nendele, kes varem pole animatsiooniga tegelenud. Kursusel tutvutakse peamiste animatsioonitehnikatega nagu piksillatsioon, lamenukk, joonisfilm, õpitakse kuidas valmib lugu ja tehakse läbi filmi tegemise etapid.

Kursus on mõeldud lastele vanuses 7.-12. aastat.

Kursuse tasu 55 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale ja snäkki.

Registreerumiseks palume täita registreerimisankeedi siin!*

 

MAAGILINE ROHELINE EKRAAN

Üksord võtsime kätte ja värvisime ühe seina roheliseks. Peale seda on selle ees palju nalja saanud.
Kursusel “Maagiline roheline ekraan” tutvume ja proovime läbi võimalused, mida pakub nn roheline ekraan ja videotrikid. Rohelise ekraani puhul saab inimeste, nukkude või asjade taha arvutiekraanil tekitada väga erinevaid maailmu ja mängida eriefektidega. Nii näiteks tekitame keset sügist tuppa lumetormi või jalutame hoopis üksteise joonistustes. Võib-olla läheme üldse kosmosesse rändama või uurime veealust maailma. Lõbu saab olema igal juhul laialt.


Ootame kursusele lapsi vanuses 7-12 aastat.


Kursusel tutvutakse rohelise ekraani ehk green screeni võimalustega, kus järeltöötlusena saab filmitu rohelise tausta asendada teise taustaga ja teha eriefekte. Selle kõrval tutvutakse samuti animatehnikatega nagu piksillatsioon, joonisfilm, lamenukk, aga katsetame ka video tegemist. 

Kuruse tasu 55 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale ja snäkipausi.

Registreerumiseks palume täita registreerimisankeedi siin!*

 


 

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)


Lisainfot küsi kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 53037660.

 

Jaga