Merlyn
Arian
huvikool-ajalugu.jpg
SÜNNIPÄEV

Jah, meie stuudios saab pidada sünnipäevi ja mis veelgi parem - multika-sünnipäevi!

Sünnipäev on meil kõigil üks kord aastas ja selle erilisus võiks meelde jääda kõigile sünnipäevalistele. Siin teeme sõpradega koos valmis multifilmid, mida sünnipäeva lõpus naerulaginal üheskoos vaadata.Valminud filmid saadame sünnipäevalapsele ka mälestuseks ja teistega jagamiseks. Veel aastategi pärast on vahva tehtud animatsioone vaadates meenutada seda olulist hetke.

Multika-sünnipäevad sobivad alates 6-aastastele. Sünnipäevalapse ülemist vanusepiirangut pole, nii et pidutsema võivad tulla ka täiskasvanud ja uues nooruses olevad multika huvilised. Noorematele, 4-5 aastastele sünnipäevalistele lühem ja veidi kohandatud animatöötuba ehk meie "Väikeste võlurite" sünnipäev.

Sünnipäeva töötuba saab pidada meie juures Nukufilmi Lastestuudios, aga tellida ka enda juurde koju või mujale soovitud paika!

Valida saab mitme sünnipäeva paketi vahel, kus saab erinevates tehnikates animafilmi tegemist proovida. Niisiis, kui oled korra juba meie juures sünnipäeva pidanud, siis vaata, mida uut põnevat meil on. Sünnipäeva töötoad kestavad 2 või 2,5 tundi ning lisaks alltoodud tehnikatele tutvume veel piksillatsiooniga ja teeme seltskonnast liikuva sünnipäevapildi. 

SP.jpgSünnipäev „Pikutajad“ on juba traditsiooniliseks muutunud lamenuku tehnikat tutvustava töötoaga sünnipäev, mis ei vea kunagi alt. Lamenuku maailmas on meie poolt vaadates kõik pikali maas. Pikalt aga sealsed paberist tegelased ei pikuta, sest ka lamedas maailmas juhtub nii mõndagi. Loe sünnipäeva kohta lähemalt siit.

Sünnipäev "Terav pliiats" on joonistamishuvilistele parim valik. Just joonisfilmi tehes saab oma vahvate ideedega kõige lennukamalt ümber käia ning neis animatsioonides gravitatsioon ja füüsikaseadused ei kehti. Loe sünnipäeva kohta lähemalt siit.

Sünnipäeval „Jalad maas“ tõusevad oluliselt kosunumad ja ümaramad nukud püsti ja jalule. Siin anname oma tegelastele kuju plastiliinist. Teadagi, et plastiliinist saab voolida kõike välja, mis pähe tuleb ja näpud lubavad. Loe sünnipäeva kohta lähemalt siit.

Sünnipäeval „Pea pilvedes“ võib tõesti pea pilvedesse sattuda koos ülejäänud sinuga. Või veel kõrgemale kosmosesse või hoopis ookeani sügavustesse. Siin mängime green screeni võimalustega, katsetame eriefektidega ja teeme filmitrikke. Loe sünnipäeva kohta siit.

UUS! Sünnipäev "Väikesed võlurid" sobib imeliselt alates 4-aastastele väiksematele multikasõpradele. See sünnipäeva töötuba kestab 2 tundi ja oleme ettevalmistanud noorematele sünnipäevalistele sobivad vahendid ja programmi. Loe sünnipäeva kohta lähemalt siit.

Tavaliselt peame sünnipäevasid nädalapäevadel reede-pühapäev, aga kui see üldse ei sobi, siis võib ikka küsida, kas leiame Teile mõne teise aja.

 

Читайте ЗДЕСЬ на русском языке

Information in English is HERE

 

Sünnipäevade tasumistingimused:

 •  Animatöötuba sisaldava ürituse, sh sünnipäevade ja jõulupidude broneerimisel kehtib broneerimistasu 50 eurot, kui ürituseni on jäänud aega rohkem kui 10 päeva.
 • Broneerimistasu palume tasuda pangaülekandega 3 päeva jooksul alates broneerimissoovi avaldamisest allpool toodud arveldusarvele. Broneering jõustub tasu laekumisel.
 • Broneeringu tühistamisel 30 päeva enne üritust on broneerimistasu tagastatav. Kui broneering tühistatakse hiljem kui 30 päeva enne üritust võib Nukufilmi Lastestuudio mitte tagastada broneerimistasu.
 • Peale broneerimistasu laekumist esitatakse kliendile arve, mille tähtaeg on nädal enne üritust. Ürituse kogusummast on maha arvestatud broneerimistasu. Kui nädal enne broneeringut pole ürituse tasu laekunud, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus üritus ära jätta. Broneerimistasu ei kuulu sel juhul tagastamisele.

Sünnipäevalistel palume arvestada meie kodukorraga:

 • Nukufilmi Lastestuudio ruumidesse ootame külalisi 15 minutit enne ürituse algust, et kokku lepitud ajal oleksid kõik valmis tegevusega alustama. Peale pidu või töötuba on samuti 15 minutit, et end kokku pakkida ja sõpradele head aega öelda. Kui pole just teisiti kokku lepitud, siis 15 minutit peale üritust peaks olema ruum vabastatud, et järgmised animasõbrad saaksid sisse kolida.
 • Nukufilmi Lastestuudios käime puhaste vahetusjalanõudega või lippame sokkides.
 • Palume Nukufilmi Lastestuudios käituda viisakalt ja hoolivalt, et kõigil, nii külalistel kui stuudio töötajatel, oleks hea olla.
 • Samuti palume hoolsuse ja tähelepanelikkusega kasutada Nukufilmi Lastestuudio vara ja tehnikat, et ka teised saaksid peale sind multikat valmistada. Vara lõhkumisel kuulub ese täies ulatuses hüvitamisele ürituse tellija poolt.
 • Ürituse tellijal palume kinni pidada kokku lepitud osalejate arvust, et kõik külalised oleksid hoolitsetud ja saaksid tähelepanu ning ka meie juhendajad oleksid hoidtud. Kui töötoast võtab osa kokku lepitust rohkem osalejaid, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus nõuda täiendavat tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.
  • Osalejaks loetakse külastajat, kes osaleb animafilmi tegemisel ja seega vajab juhendamist.
 • Kui töötoas osaleja ei avalda vastupidist soovi, siis arvestame, et osaleja annab loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks NFLS kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellel konkurssidel auhindadele võistelda :)

 

Sünnipäeva pidamise soovist anna teada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Söömise osas soovitame nn rootsi lauda, kuna pidulistel on liiga põnev, et söömisele pühenduda. Kui ise süüa teha tundub liiga keeruline, siis Nukufilmi Lastestuudios läbi viidud sünnipäevapeole pakub soodsalt toitlustust Selveri Köök.

Jaga