Merlyn
Arian
synnipaev.jpg

Sünnipäeval „Terav pliiats“ teeme joonisfilmi. Joonisfilm on üks põnevamaid, samas ka keerulisemaid animatsiooni tehnikaid, kus tegelase liikuma panemiseks tuleb iga kaader joonistada eraldi paberile. Sünnipäeva töötoas mõtleme enne joonistama hakkamist välja loo, õpime looma joonisfilmi karakterit ehk oma loo tegelasi. Lisaks õpime ise oma joonistusi animeerima ja saame teada, kuidas filmi helindada.

Sünnipäeva alguses teeme väikse sissejuhatus animatsiooni ja kõigepealt tutvume veel ühe animatsiooni tehnikaga – piksillatsiooniga. Piksillatsioon lubab teha igasuguseid vahvaid trikke ja silmamoondusi. Siin saavad multika tegelasteks sünnipäevalised ise ja nii teeme valmis väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi.

Nii multika kui joonistused saavad osalejad koju kaasa võtta ja mälestuseks jätta. Igal osalejal valmib oma või meeskonnas tehtud joonisfilmi klipp.

Sünnipäev sobib veidi vanematele lastele kuna joonisfilmi tegemisel harjutame ka püsivust ja kannatlikust. Soovitame alates 10-aastastele.

Kui osalejatest keegi kardab, et joonistamisoskus pole tema kõige tugevam külg, siis kinnitame, et see ei ole takistuseks - lugu sünnib ka kriipsujukuga! 


plastiliinvaike
Sünnipäeva pidmine Nukufilmi Lastestuudios:
- kuni 12 osalejaga maksab 170 eur
- 13-24 osalejaga maksab 265 eur
- 25-36 osalejaga maksab 370 eur*
* hinnas sisaldub rohkem tehnikat, materjali ja sünnipäevalistega tegeleb rohkem juhendajaid.


Kutsudes meid sünnipäeva läbi viima meie ruumidest väljaspool:
- kuni 12 osalejaga maksab 220 eur
- 13-24 osalejaga maksab 350 eur
- 25-36 osalejaga maksab 490 eur
*Tallinnast 20 km kaugemale tulles lisandub transpordikulu.


Tasumine:
  • Sünnipäevade broneerimisel kehtib broneerimistasu 50 eurot, kui ürituseni on jäänud aega rohkem kui 10 päeva.
  • Broneerimistasu palume tasuda pangaülekandega 3 päeva jooksul alates broneerimissoovi avaldamisest allpool toodud arveldusarvele. Broneering jõustub tasu laekumisel.
  • Broneeringu tühistamisel 15 päeva enne üritust on broneerimistasu tagastatav. Kui broneering tühistatakse hiljem kui 15 päeva enne üritust võib Nukufilmi Lastestuudio mitte tagastada broneerimistasu.
  • Peale broneerimistasu laekumist esitatakse kliendile arve, mille tähtaeg on nädal enne üritust. Ürituse kogusummast on maha arvestatud broneerimistasu. Kui nädal enne broneeringut pole ürituse tasu laekunud, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus üritus ära jätta. Broneerimistasu ei kuulu sel juhul tagastamisele.

Pangaülekandega broneerimistasu tasumine:
Saaja: MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Konto: EE442200221019555914
Selgitus: Broneering, kuupäev ja kellaaeg, broneerija nimi

 

Sünnipäevalistel palume arvestada meie kodukorraga:

- Nukufilmi Lastestuudio ruumidesse ootame külalisi 15 minutit enne ürituse algust, et kokku lepitud ajal oleksid kõik valmis tegevusega alustama. Peale pidu või töötuba on samuti 15 minutit, et end kokku pakkida ja sõpradele head aega öelda. Kui pole just teisiti kokku lepitud, siis 15 minutit peale üritust peaks olema ruum vabastatud, et järgmised animasõbrad saaksid sisse kolida.

- Nukufilmi Lastestuudios käime puhaste vahetusjalanõudega või lippame sokkides.Palume Nukufilmi Lastestuudios käituda viisakalt ja hoolivalt, et kõigil, nii külalistel kui stuudio töötajatel, oleks hea olla.

- Samuti palume hoolsuse ja tähelepanelikkusega kasutada Nukufilmi Lastestuudio vara ja tehnikat, et ka teised saaksid peale sind multikat valmistada. Vara lõhkumisel kuulub ese täies ulatuses hüvitamisele ürituse tellija poolt.

- Ürituse tellijal palume kinni pidada kokku lepitud osalejate arvust, et kõik külalised oleksid hoolitsetud ja saaksid tähelepanu ning ka meie juhendajad oleksid hoidtud. Kui töötoast võtab osa kokku lepitust rohkem osalejaid, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus nõuda täiendavat tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.
    ! Osalejaks loetakse külastajat, kes osaleb animafilmi tegemisel ja seega vajab juhendamist.

- Kui töötoas osaleja ei avalda vastupidist soovi, siis arvestame, et osaleja annab loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks NFLS kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellel konkurssidel auhindadele võistelda :)

Sünnipäeva pidamise soovist anna teada info@nukufilmilastestuudio.ee või alloleva vormi kaudu!

Võta ühendustKui soovite külalisteke süüa pakkuda, soovitame nn rootsi lauda ja suupisteid, kuna pidulistel on liiga põnev, et söömisele pühenduda. Kui ise süüa teha tundub liiga keeruline, siis Nukufilmi Lastestuudios läbi viidud sünnipäevapeole pakub soodsalt toitlustust Selveri Köök.

Parkimine

Nukufilmi Lastestuudiol külastajad saavad parkida ARSi maja parklasse või kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks. Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi. Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi. 


Küsimuste korral võtke ühendust:

tel: 6057373, 53037660
e-post: lia@nukufilmilastestuudio.ee

Jaga