Merlyn
Arian
Scan1-1024x724.jpg
Sünnipäeval „Pea pilvedes“ võib tõesti pea pilvedesse sattuda koos ülejäänud sinuga. Või veel kõrgemale kosmosesse või hoopis ookeani sügavustesse. Siin sünnipäeval tegeleme lisaks animatsioonile ka videoga ning katsetame filmitrikkide ja eriefektidega. Suureks abiks on siin meie roheliseks värvitud sein, mida kasutame green screenina.

Green screen on roheline taust, mille abil pannakse filmitegelased igasugustesse põnevatesse maailmadesse või pannakse tegelastele endile külge imetabaseid kostüüme või kehasid. Meie juures saab filmida üles nii iseend kui oma multikategelasi ning teha lihtsamaid trikke, mida roheline pind ning video- ja animatsioonitehnikad pakuvad.

Üheks selliseks tehnikaks on piksillatsioon, kus animeerime sünnipäevalised ära ja teeme neist väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi. Animatsioonis ja filmis saab võimatu võimalikuks muuta ning mängida pildikeelega.

Sünnipäev sobib alates 10-aastastele. Sünnipäeval saab osaleda kuni 15 osalejat ja töötuba viib läbi kaks juhendajat.greenscreenvaike
 

Sünnipäev Nukufilmi Lastestuudios:
- kuni 15 osalejaga 215 eur.

 

Tasumine:
 • Animatöötuba sisaldava ürituse, sh sünnipäevade ja jõulupidude broneerimisel kehtib broneerimistasu 50 eurot, kui ürituseni on jäänud aega rohkem kui 10 päeva.
 • Broneerimistasu palume tasuda pangaülekandega 3 päeva jooksul alates broneerimissoovi avaldamisest allpool toodud arveldusarvele. Broneering jõustub tasu laekumisel.
 • Broneeringu tühistamisel 15 päeva enne üritust on broneerimistasu tagastatav. Kui broneering tühistatakse hiljem kui 15 päeva enne üritust võib Nukufilmi Lastestuudio mitte tagastada broneerimistasu.
 • Peale broneerimistasu laekumist esitatakse kliendile arve, mille tähtaeg on nädal enne üritust. Ürituse kogusummast on maha arvestatud broneerimistasu. Kui nädal enne broneeringut pole ürituse tasu laekunud, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus üritus ära jätta. Broneerimistasu ei kuulu sel juhul tagastamisele.

Pangaülekandega broneerimistasu tasumine:
Saaja: MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Konto: EE442200221019555914
Selgitus: Broneering, kuupäev ja kellaaeg, broneerija nimi

 

Sünnipäevalistel palume arvestada meie kodukorraga:

 • Nukufilmi Lastestuudio ruumidesse ootame külalisi 15 minutit enne ürituse algust, et kokku lepitud ajal oleksid kõik valmis tegevusega alustama. Peale pidu või töötuba on samuti 15 minutit, et end kokku pakkida ja sõpradele head aega öelda. Kui pole just teisiti kokku lepitud, siis 15 minutit peale üritust peaks olema ruum vabastatud, et järgmised animasõbrad saaksid sisse kolida.
 • Nukufilmi Lastestuudios käime puhaste vahetusjalanõudega või lippame sokkides.
 • Palume Nukufilmi Lastestuudios käituda viisakalt ja hoolivalt, et kõigil, nii külalistel kui stuudio töötajatel, oleks hea olla.
 • Samuti palume hoolsuse ja tähelepanelikkusega kasutada Nukufilmi Lastestuudio vara ja tehnikat, et ka teised saaksid peale sind multikat valmistada. Vara lõhkumisel kuulub ese täies ulatuses hüvitamisele ürituse tellija poolt.
 • Ürituse tellijal palume kinni pidada kokku lepitud osalejate arvust, et kõik külalised oleksid hoolitsetud ja saaksid tähelepanu ning ka meie juhendajad oleksid hoidtud. Kui töötoast võtab osa kokku lepitust rohkem osalejaid, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus nõuda täiendavat tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.
      - Osalejaks loetakse külastajat, kes osaleb animafilmi tegemisel ja seega vajab juhendamist.
 • Kui töötoas osaleja ei avalda vastupidist soovi, siis arvestame, et osaleja annab loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks NFLS kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellel konkurssidel auhindadele võistelda :)

Sünnipäeva pidamise soovist anna teada info@nukufilmilastestuudio.ee või alloleva vormi kaudu!


Võta ühendustKui soovite külalistele süüa pakkuda, soovitame nn rootsi lauda ja suupisteid, kuna pidulistel on liiga põnev, et söömisele pühenduda. Kui ise süüa teha tundub liiga keeruline, siis Nukufilmi Lastestuudios läbi viidud sünnipäevapeole pakub soodsalt toitlustust Selveri Köök.

 

Parkimine

Nukufilmi Lastestuudiol külastajad saavad parkida ARSi maja parklas või kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks. Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi. Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi. 


Küsimuste korral võtke ühendust:

tel: 6057373, 53037660
e-post: lia@nukufilmilastestuudio.ee

 

Jaga