Merlyn
Arian
IMG_0676.jpg
Sünnipäev „Pikutajad“ on meil juba traditsiooniliseks muutunud lamenuku tehnikat tutvustav sünnipäev, mis ei vea kunagi alt. Lamenuku maailmas on meie poolt vaadates kõik pikali maas. Pikalt aga sealsed paberist tegelased ei pikuta, sest ka lamedas maailmas juhtub nii mõndagi.

Lamenukud on kahemõõtmelised tegelased, mis tavaliselt meisterdatakse paberist. Nii teeme ka meie pabernukud ja õpime, mis nende juures silmas pidada, kui tahame neid animatsioonis kasutada. Siin saab tegelasi joonistada, aga meisterdada ka näiteks värvilisest paberist.

Ka maailm, kus tegelased seiklevad tuleb lame ja joonistame selle paberi peale. Pabernukud on meie vaates selili maas, aga ega nad tegelikult pikalt pikutada saagi, kui sa nad liikuma ja elama paned. See tähendab, et õpime pabernukkude ellu toomise võlukunsti ehk animeerimist.

Lamenuku-multika meisterdamisele eelneb ka väikse sissejuhatus animatsiooni ning kõige pealt tutvume veel ühe animatsiooni tehnikaga – piksillatsiooniga. Piksillatsioon lubab teha igasuguseid vahvaid trikke ja silmamoondusi. Siin saavad multika tegelasteks sünnipäevalised ise ja nii teeme valmis väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi.

Sünnipäev sobib ka kõige väiksematele, alates 6-aastastele sünnipäevalistele.

 

Sünnipäeva pidmine Nukufilmi Lastestuudios:

lamenukk

- kuni 12 osalejaga maksab 155 eur
- 13-24 osalejaga maksab 245 eur* 
- 25-36 osalejaga maksab 345 eur*
* hinnas sisaldub rohkem tehnikat, materjali ja sünnipäevalistega tegeleb rohkem juhendajaid

Kutsudes meid sünnipäeva läbi viima meie ruumidest väljaspool:
- kuni 12 osalejaga maksab 205 eur
- 13-24 osalejaga maksab 325 eur
- 25-36 osalejaga maksab 455 eur
**Tallinnast 20 km kaugemale tulles lisandub transpordikulu.

 

Tasumine:
 • Animatöötuba sisaldava ürituse, sh sünnipäevade ja jõulupidude broneerimisel kehtib broneerimistasu 50 eurot, kui ürituseni on jäänud aega rohkem kui 10 päeva.
 • Broneerimistasu palume tasuda pangaülekandega 3 päeva jooksul alates broneerimissoovi avaldamisest allpool toodud arveldusarvele. Broneering jõustub tasu laekumisel.
 • Broneeringu tühistamisel 15 päeva enne üritust on broneerimistasu tagastatav. Kui broneering tühistatakse hiljem kui 15 päeva enne üritust võib Nukufilmi Lastestuudio mitte tagastada broneerimistasu.
 • Peale broneerimistasu laekumist esitatakse kliendile arve, mille tähtaeg on nädal enne üritust. Ürituse kogusummast on maha arvestatud broneerimistasu. Kui nädal enne broneeringut pole ürituse tasu laekunud, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus üritus ära jätta. Broneerimistasu ei kuulu sel juhul tagastamisele.
Pangaülekandega broneerimistasu tasumine:
Saaja: MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Konto: EE442200221019555914
Selgitus: Broneering, kuupäev ja kellaaeg, broneerija nimi
 
Sünnipäevalistel palume arvestada meie kodukorraga:
 • Nukufilmi Lastestuudio ruumidesse ootame külalisi 15 minutit enne ürituse algust, et kokku lepitud ajal oleksid kõik valmis tegevusega alustama. Peale pidu või töötuba on samuti 15 minutit, et end kokku pakkida ja sõpradele head aega öelda. Kui pole just teisiti kokku lepitud, siis 15 minutit peale üritust peaks olema ruum vabastatud, et järgmised animasõbrad saaksid sisse kolida.
 • Nukufilmi Lastestuudios käime puhaste vahetusjalanõudega või lippame sokkides.Palume Nukufilmi Lastestuudios käituda viisakalt ja hoolivalt, et kõigil, nii külalistel kui stuudio töötajatel, oleks hea olla.
 • Samuti palume hoolsuse ja tähelepanelikkusega kasutada Nukufilmi Lastestuudio vara ja tehnikat, et ka teised saaksid peale sind multikat valmistada. Vara lõhkumisel kuulub ese täies ulatuses hüvitamisele ürituse tellija poolt.
 • Ürituse tellijal palume kinni pidada kokku lepitud osalejate arvust, et kõik külalised oleksid hoolitsetud ja saaksid tähelepanu ning ka meie juhendajad oleksid hoidtud. Kui töötoast võtab osa kokku lepitust rohkem osalejaid, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus nõuda täiendavat tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.
      - Osalejaks loetakse külastajat, kes osaleb animafilmi tegemisel ja seega vajab juhendamist.
 • Kui töötoas osaleja ei avalda vastupidist soovi, siis arvestame, et osaleja annab loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks NFLS kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellel konkurssidel auhindadele võistelda :)


Sünnipäeva pidamise soovist anna teada info@nukufilmilastestuudio.ee või alloleva vormi kaudu!

Võta ühendustKui soovite sünnipäevalistele süüa pakkuda, siis soovitame nn rootsi lauda ja suupisteid, kuna pidulistel on liiga põnev, et söömisele pühenduda. Kui ise süüa teha tundub liiga keeruline, siis Nukufilmi Lastestuudios läbi viidud sünnipäevapeole pakub soodsalt toitlustust Selveri Köök.

Parkimine

Nukufilmi Lastestuudiol külastajad saavad kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks. Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi. Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi. 

Küsimuste korral võtke ühendust:


tel: 6057373, 53037660
e-post: lia@nukufilmilastestuudio.ee

 

Jaga