Merlyn
Arian
huvikool-ajalugu.jpg

Sünnipäeval „Jalad maas“ teeme nukufilmi kolmemõõtmeliste nukkudega, keda saab erinevalt lamenukust jalgadele püsti seisma panna. Siin töötoas arendame oma voolimisoskust ja anname tegelastele kuju plastiliinist. Plastiliinist on lihtne tegelasi meisterdada ning see annab karakterite kujundamiseks palju võimalusi.

Enne nukkude meisterdamist mõtleme välja ka loo ja kes seal loos üldse seiklevad. Koos sõpradega on loo mõtlemine lõbus ja lihtne. Siis teeme tegelased ja meisterdame nende tegevusele taustad. Õpime kuidas nukke animeerida ehk neid ekraanil ellu äratada ja liikuma panna.

Sünnipäeva alguses teeme väikse sissejuhatus animatsiooni ja kõigepealt tutvume veel ühe animatsiooni tehnikaga – piksillatsiooniga. Piksillatsioon lubab teha igasuguseid vahvaid trikke ja silmamoondusi. Siin saavad multika tegelasteks sünnipäevalised ise ja nii teeme valmis väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi.

Nii multika kui meisterdatud tegelased saavad osalejad koju kaasa võtta ja mälestuseks jätta.

Sünnipäev sobib veidi vanematele lastele. Soovitame alates 8-aastastele.
plastiliinvaike

Sünnipäeva pidmine Nukufilmi Lastestuudios:
- kuni 12 osalejaga maksab 170 eur
- 13-24 osalejaga maksab 265 eur
- 25-36 osalejaga maksab 370 eur*
* hinnas sisaldub rohkem tehnikat, materjali ja sünnipäevalistega tegeleb rohkem juhendajaid


Kutsudes meid sünnipäeva läbi viima meie ruumidest väljaspool:
- kuni 12 osalejaga maksab 220 eur
- 13-24 osalejaga maksab 350 eur
- 25-36 osalejaga maksab 490 eur
*Tallinnast 20 km kaugemale tulles lisandub transpordikulu.Tasumine:
 • Animatöötuba sisaldava ürituse, sh sünnipäevade ja jõulupidude broneerimisel kehtib broneerimistasu 50 eurot, kui ürituseni on jäänud aega rohkem kui 10 päeva.
 • Broneerimistasu palume tasuda pangaülekandega 3 päeva jooksul alates broneerimissoovi avaldamisest allpool toodud arveldusarvele. Broneering jõustub tasu laekumisel.
 • Broneeringu tühistamisel 15 päeva enne üritust on broneerimistasu tagastatav. Kui broneering tühistatakse hiljem kui 15 päeva enne üritust võib Nukufilmi Lastestuudio mitte tagastada broneerimistasu.
 • Peale broneerimistasu laekumist esitatakse kliendile arve, mille tähtaeg on nädal enne üritust. Ürituse kogusummast on maha arvestatud broneerimistasu. Kui nädal enne broneeringut pole ürituse tasu laekunud, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus üritus ära jätta. Broneerimistasu ei kuulu sel juhul tagastamisele.

 

Pangaülekandega broneerimistasu tasumine:
Saaja: MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Konto: EE442200221019555914
Selgitus: Broneering, kuupäev ja kellaaeg, broneerija nimi

 

Sünnipäevalistel palume arvestada meie kodukorraga:

 • Nukufilmi Lastestuudio ruumidesse ootame külalisi 15 minutit enne ürituse algust, et kokku lepitud ajal oleksid kõik valmis tegevusega alustama. Peale pidu või töötuba on samuti 15 minutit, et end kokku pakkida ja sõpradele head aega öelda. Kui pole just teisiti kokku lepitud, siis 15 minutit peale üritust peaks olema ruum vabastatud, et järgmised animasõbrad saaksid sisse kolida.
 • Nukufilmi Lastestuudios käime puhaste vahetusjalanõudega või lippame sokkides.Palume Nukufilmi Lastestuudios käituda viisakalt ja hoolivalt, et kõigil, nii külalistel kui stuudio töötajatel, oleks hea olla.
 • Samuti palume hoolsuse ja tähelepanelikkusega kasutada Nukufilmi Lastestuudio vara ja tehnikat, et ka teised saaksid peale sind multikat valmistada. Vara lõhkumisel kuulub ese täies ulatuses hüvitamisele ürituse tellija poolt.
 • Ürituse tellijal palume kinni pidada kokku lepitud osalejate arvust, et kõik külalised oleksid hoolitsetud ja saaksid tähelepanu ning ka meie juhendajad oleksid hoidtud. Kui töötoast võtab osa kokku lepitust rohkem osalejaid, on Nukufilmi Lastestuudiol õigus nõuda täiendavat tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.
      ! Osalejaks loetakse külastajat, kes osaleb animafilmi tegemisel ja seega vajab juhendamist.
 • Kui töötoas osaleja ei avalda vastupidist soovi, siis arvestame, et osaleja annab loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks NFLS kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellel konkurssidel auhindadele võistelda :)

Sünnipäeva pidamise soovist anna teada info@nukufilmilastestuudio.ee või alloleva vormi kaudu!

Võta ühendustKui soovite külalisteke süüa pakkuda, soovitame nn rootsi lauda ja suupisteid, kuna pidulistel on liiga põnev, et söömisele pühenduda. Kui ise süüa teha tundub liiga keeruline, siis Nukufilmi Lastestuudios läbi viidud sünnipäevapeole pakub soodsalt toitlustust Selveri Köök.

 

Parkimine

Nukufilmi Lastestuudiol külastajad saavad parkida ARSi maja parklasse või kasutada parkimiseks  üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks. Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi. Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi. 


Küsimuste korral võtke ühendust:

tel: 6057373, 53037660
e-post: lia@nukufilmilastestuudio.ee

 

Jaga