Merlyn
Arian
huvikool-reg.jpg
Animatöötoad
Nukufilmi Lastestuudio teeb animatsiooni maailma saladusi tutvustavaid töötubasid nii oma stuudios kui ka väljaspool - olgu selleks siis mõni kultuuri- või haridusasutus Tallinnas, Eesti äärealadel või välismaal.

Meid on kutsutud igale poole - firmapidudele, festivalidele, konverentsidele, messidele.

Animatsiooni töötubade mahud ja keerukusastmed varieeruvad vastavalt osalejate eale ja varasemale kogemusele.

Ühe töötoa sisu etappide kaupa:
  • Erinevad animatsiooniliigid. Illustreerivad näited. Mõisted: piksillatsioon, joonis-, lamenukk- ja plastiliinanimatsioon.
  • Tutvustatakse filmitegemise etappe ja nende järjekorda: kirjanduslik stsenaarium, pildistsenaarium, kujundus, tegelaskujud ja dekoratsioonid, võtte ettevalmistus, filmimine, helindamine, montaaž.
  • Praktiline ülesanne: oma idee, tegelaste ja taustade loomine.
  • Kaamera ja filmimine, praktiline ülesanne: erinevate stseenide salvestamine, filmitud materjali järjestamine e. montaaž ning kui aeg ja ümberkaudne helitaust võimaldab, siis ka helindamine.
  • Filmide ühine vaatamine.

Kui oled huvitatud animatsioonitöötoast anna oma soovist teada info@nukufilmilastestuudio.ee või alloleva kontaktvormi kaudu.

 

Võta ühendustHinda, kuidas töötuba Nukufilmi Lastestuudios meeldis

1 1 1 1 1 Keskmine 4.85 (Hindajaid: 34)

Jaga

Muljed ja ettepanekud (2)

Muljed ja ettepanekud  

#2 Nurgik 20.05.2015 14:59
Tähistasime Nukufilmi Lastestuudios firma sünnipäeva ning jäime üritusega väga rahule. Hoolimata sellest, et tegemist oli täiskasvanud inimestega, sai palju nalja ja oli põnev :) Aitäh!
#1 Päikesejänkud 04.06.2014 12:29
Täname imetoreda töötoa eest, millega tähistasime 13 lapse lasteaiatee lõppemist! Laste kõik meeled olid haaratud animafilmi põnevas maailmas ning aeg kulus imeruttu. Valminud filme pärast lasteaias veelkord üle vaadates ei taha huvi raugeda - ikka veel ja veel ja veel, sest filmid on ju ise tehtud! Ka lapsevanemad tulid tänama nii õpetliku ja meeldejääva lasteaia lõpureisi eest! Suure menu põhjal kaldun arvama, et meie lasteaiast saab edaspidi tihe külaline Nukufilmi Lastestuudios. Aitäh!

Lisa oma mulje või ettepanek

Turvakood
Värskenda