Merlyn
Arian
meeskond-tmp.jpg

MEESKONNALE

Pange koos töökaaslastega end uude olukorda ja tehke valmis animafilm. Animatsiooni töötuba pakub meelelahutuslikku ja loomingulist vaheldust, kus saab õppida midagi uut ning mängida mõtete ja ideedega. Animatsiooni tegemine on meeskonnatöö ja animatsioon põnev väljendusvahend, mille piiriks on ainult enda fantaasia. Nii saab animatöötoas

  • mõelda läbi ja kujutada animatsiooni kaudu olulisi teemasid või teostada konkreetset filmiideed,
  • aja maha võtta ja töökaaslastega mõnusalt aega veeta,
  • sulatada jääd meeskonnaliikmete vahel ning avastada loomingulisi ja humoorikaid inimesi enda ümber.

Näiteks siin harjutas üks meeskond lendamist ja siin tehti valmis jõulutervitus.

Vaata, milline on tavapärase animatöötoa ülesehitus siit.


LASTE JÕULUPEOLE

Sisustage laste jõulupidu multika töötoaga, kus avastame animatsioonimaagiat ehk kuidas multikas pildid liikuma hakkavad ning valmib vahva jõuluteemaline filmiklipp, mis jääb kõigile osalistele mälestuseks.

Kuni 5-aastased lapsed vajavad töötoas täiskasvanud kaaslase abi, aga ka kõige väiksematele leiame eakohase võimaluse filmi panustada. Töötuba kestab 2,5 tundi ning töötuppa mahub kuni 36 osalejat. Töötuppa on võimalik kutsuda ka jõuluvana kinke jagama või katta omalt poolt suupistelaud. Koos jõuluvanaga või peolauaga peo kestus pikeneb. Toitlustust me ise ei paku, aga oskame soovitada koostööpartenereid ja kasutada saab meie väikest kööki nõudega.


SUVEPÄEVADELE

Animatsioonitöötoaga pakume tegevust nii väikestele kui suurtele. Kutsuge meid huvitavalt ja harivalt oma ettevõtte töötajate laste aega veetma või lahutage hoopis ettevõtte meeskonnaga animatsioone tehes meelt. Lastele on võimalik korraldada kindla alguse ja lõpuga töötuba, kus grupis töötades valmivad lühikesed klipikesed või avada animatsioonijaam, kust huvilised saavad päeva jooksul läbi astuda ja proovida kuidas pildid liikuma pannakse. Täiskasvanutele sobib meelelahutuslikus võtmes meeskonna animatsioonitöötuba.


Lisainformatsiooniks ja töötubade tellimiseks helistage 53037660 või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

 

Читайте ЗДЕСЬ на русском языке

Information in English is HERE

Jaga