Merlyn
Arian
IMG_0674.jpg

Nukufilmi Lastestuudio viib läbi animatsiooni töötube ja pikemaid koolitusi õpilastele ja õpetajatele. Tuleme kohale oma tehnikaga animatsioonide loomiseks või mõtleme koos teiega läbi milliseid juba olemasolevaid vahendeid saate animatsioonide loomiseks kasutada ja millega tunde rikastada.


ÕPILASTELE


Animatsiooni töötuba sobib tundi rikastama ja käsil olevaid teemasid tõlgendama, avardama silmaringi animatsioonist ja filmist, pakkuma lastele uut ja loomingulist tegevust või hoopis midagi vahvat klassiõhtule.


Koolilaste animatsiooni töötuba kestab 2,5 tundi, mille jooksul tutvume animatsiooni ja selle erinevate liikidega ning praktilises osas kavandame ja viime ellu oma filmiidee. Vaata tavalise töötoa ülesehitust siit.


Lasteaialaste animatsiooni töötuba kestab 2 tundi.


Töötuba saab sobitada tunniteemadega – lapsed saavad teha filmi mõnel parasjagu käsil oleval teemal. Saame õpetada animatsioonide tegemist kasutades kooli või laste endi olemasolevaid nutiseadmeid ning seejärel saab jätkata omandatud teadmiste kasutamist hiljem koolitöös. Samuti aitame teostada konkreetset filmiideed, näiteks vahvat klippi lasteaia lõpupeole või midagi mälestuseks lõppevast kooliaastast.


Töötuppa saab tulla nii Nukufilmi Lastestuudiosse kui kutsuda meid enda juurde kooli või lasteaeda.


ÕPETAJATELE


Pakume koolitusi õpetajatele, kes soovivad rikastada oma tunde ja lastele pakutavaid õppimismeetodeid animatsiooniga. Aastatel 2003-2014 viisime koostöös HITSAga läbi animatsiooni koolitusi õpetajatele üle Eesti, milles osales kokku üle 700 õpetaja.


Jätkame koolituste läbiviimist koolidele ning koostame koolituse vastavalt teie vajadustele ja võimalustele hiljem animatsiooniga edasi tegeleda. Kui soovite lihtsalt nõu animatsioonide loomise, vajaliku tehnika ja tarkvara kohta, võtke julgelt ühendust.


Vaata ka meie peagi toimuvat ÕPETAJATE KOOLITUST.


Lisainformatsiooniks ja töötubade tellimiseks helistage 53037660 või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Читайте ЗДЕСЬ на русском языке

Jaga