Merlyn
Arian
IMG_2306.jpg
Õpetajate koolitus

ÕPETAJATE ANIMATSIOONIKOOLITUS

 

Koolituse toimumise ajad:

1. märtsil 2019 kell 09.00-15.00, Tallinnas

2. märtsil 2019 kell 10:00-16:00 Tartus

ning 

26. aprillil 2019 kell 09.00-15.00, Tallinnas (registreerimine avatud)

27. aprillil 2019 kell 10:00-16:00 Tartus (registreerimine avatud)

 

Koolitus annab hea ülevaate animatsioonist, erinevatest animatsiooni tehnikatest ja oskused animatsiooni ühildamiseks õppetundidesse. Koolituse käigus saab teoreetilise ülevaate filmikeelest ja praktiliste ülesannete käigus ülevaate joonisfilmi, lamenuku, piksilatsiooni ja nukufilmi tehnikatest. Koolitusel tutvustame ja kasutame eelkõige vabavara programme, kuid saadud teadmised on aluspõhjaks ka teiste programmide kasutamisel.

 

Koolituspäeva jooksul õpitakse tegema joonisfilmi gifi internetis, mobiili äppiga esemeanimatsiooni ja fotoparaadiga 2D lamenuku animatsiooni meeskonnatööna. Lisaks tutvustatakse erinevaid animatsiooni tegemiseks sobilikke vabavaraprogramme. Kui jääb aega tehakse ka väike piksillatsiooni katsetus. Lisaks erinevatele animatsioonitehnikatele õpime monteerimist, helindamist ja video eksportimist.

Koolituse jooksul tehtud animatsioonid saadetakse igale osalejale allalaetava lingina.

 

Koolitusel osalemiseks ei ole vaja teadmisi animatsioonist. Osalemise eelduseks on esmane arvutioskus. Koolitusele on vaja kaasa võtta nutiseade (mobiiltelefon või tahvalarvuti).

Koolituse ajakavasse on planeeritud 30 minutine lõunapaus kella 12.00 kuni 12.30ni Tallinnas, Tartu koolitusel lepitakse koolituse alguses aeg kokku. Lõunatamine on iseseisev ja lõunasöök ei ole hinna sees.


Osalejatele väljastatakse koolituse lõpus tunnistus.
Õppemaht 7,3 akadeemilist tundi
Koolituse tasu on 50 eurot. Kahele või enamale samast organisatsioonist osalejale 5% allahindlus.
 

Tallinna koolitus toimub aadressil Pärnu mnt 154, ARS'i maja hoovimajas asuvas Nukufilmi Lastestuudio Animatsioonikoolis.
Tartu koolitus toimub Tartu Uue Teatri väikses saalis, aadressil Lai 37.

Koolitus on ametlikult EHISes registreeritud, täiskasvanuhariduse maj. teade nr 201677.

 

Koolitusele registreerumine SIIN

 

Lisainfot saab küsida kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

või helistades 5303 7660

 


 

Nukufilmi Lastestuudio ja Tiigrihüppe Sihtasutus alustasid koostööd  2003. a, et arendada välja terviklik animatsiooniõppe pakett Eesti üldhariduskoolidele. Alates 2013. aastast, mil Tiigrihüppe SA ja EITSA e-Õppe Arenduskeskuse baasil loodi HITSA Innovatsioonikeskus on koostöö jätkunud Tiigrihüpe Koolis programmi alusel.

AnimaTiigri raames toimusid animatsiooni olemust ja kaasaegseid rakendusvõimalusi tutvustavad koolitused üldhariduskoolide õpetajatele. Kursuste jaoks on loodud põhikooli ja gümnaasiumi riikliku õppekava lisades sätestatud filmikunsti käsitlevad õppematerjalid, mille alusel õpetajad omandavad vajaliku metoodika ja oskused.
Koolitustel omandatu rakendamiseks korraldatakse koos Nukufilmi Lastestuudioga õpilastele animafilmide konkurssi, mille teema kuulutatakse välja iga õppeaasta alguses.

Animatsiooniõppel üldhariduskoolis on keskne roll õpilaste loovuse arendamisel. Samuti pakub erinevate animatsioonitehnikate kasutamine ja lõimimine teiste õppeainetega võimaluse kohustusliku loovtöö tegemiseks.

Loe lisa Koolielu.ee portaalist:

Kui valgest paberilehest sünnib elav maailm

Arvuti võib õpilase käes muutuda pintsliks ja pliiatsiks

Abivahendeid õpetajale leiab veel meie Animaabi24 lehelt

 


Hinda, kuidas koolitus Nukufilmi Lastestuudios meeldis

1 1 1 1 1 Keskmine 4.83 (Hindajaid: 24)

Jaga