Merlyn
Arian
opetajate-koolitus_thumb.jpg
Õpetajate koolitus

ÕPETAJATE ANIMATSIOONIKOOLITUS

 

Eelmine koolitus toimus 22.oktoobril 2018 kell 09.00-15.00, järgmine taas kevadisel koolivaheajal.

 

Koolitus annab hea ülevaate animatsioonist, erinevatest animatsiooni tehnikatest ja oskused animatsiooni ühildamiseks õppetundidesse. Koolituse käigus saab teoreetilise ülevaate filmikeelest ja praktiliste ülesannete käigus ülevaate joonisfilmi, lamenuku, piksilatsiooni ja nukufilmi tehnikatest. Koolitusel tutvustame ja kasutame eelkõige vabavara programme, kuid saadud teadmised on aluspõhjaks ka teiste programmide kasutamisel.

 

Koolituspäeva jooksul õpitakse tegema joonisfilmi gifi internetis, mobiili äppiga esemeanimatsiooni ja fotoparaadiga 2D lamenuku animatsiooni meeskonnatööna. Kui jääb aega tehakse ka väike piksillatsiooni katsetus. Lisaks erinevatele animatsioonitehnikatele õpime monteerimist ja video eksportimist.

 

Koolitusel osalemiseks ei ole vaja teadmisi animatsioonist. Osalemise eelduseks on esmane arvutioskus.

 

Koolituse ajakavasse on planeeritud 30 minutine lõunapaus kella 12.00 kuni 12.30ni. Lõunatamine on iseseisev ja lõunasöök ei ole hinna sees.

5,5 tunnise koolituse tasu on 45 eurot. Kahele või enamale samast organisatsioonist osalejale 5% allahindlus.

 

Koolitus on ametlikult EHISes registreeritud, täiskasvanuhariduse maj. teade nr 201677.

 

Koolitusele registreerumine SIIN

 

Lisainfot saab küsida kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

või helistades 5303 7660

 


 

Nukufilmi Lastestuudio ja Tiigrihüppe Sihtasutus alustasid koostööd  2003. a, et arendada välja terviklik animatsiooniõppe pakett Eesti üldhariduskoolidele. Alates 2013. aastast, mil Tiigrihüppe SA ja EITSA e-Õppe Arenduskeskuse baasil loodi HITSA Innovatsioonikeskus on koostöö jätkunud Tiigrihüpe Koolis programmi alusel.

AnimaTiigri raames toimusid animatsiooni olemust ja kaasaegseid rakendusvõimalusi tutvustavad koolitused üldhariduskoolide õpetajatele. Kursuste jaoks on loodud põhikooli ja gümnaasiumi riikliku õppekava lisades sätestatud filmikunsti käsitlevad õppematerjalid, mille alusel õpetajad omandavad vajaliku metoodika ja oskused.
Koolitustel omandatu rakendamiseks korraldatakse koos Nukufilmi Lastestuudioga õpilastele animafilmide konkurssi, mille teema kuulutatakse välja iga õppeaasta alguses.

Animatsiooniõppel üldhariduskoolis on keskne roll õpilaste loovuse arendamisel. Samuti pakub erinevate animatsioonitehnikate kasutamine ja lõimimine teiste õppeainetega võimaluse kohustusliku loovtöö tegemiseks.

Loe lisa Koolielu.ee portaalist:

Kui valgest paberilehest sünnib elav maailm

Arvuti võib õpilase käes muutuda pintsliks ja pliiatsiks

Abivahendeid õpetajale leiab veel meie Animaabi24 lehelt

 


Hinda, kuidas koolitus Nukufilmi Lastestuudios meeldis

1 1 1 1 1 Keskmine 5.00 (Hindajaid: 23)

Jaga